Kazım karabekir cad. No: 105
İskitler / Ankara

0.(312) 384 21 21 pbx
info@asyapromosyon.com


Firma Profili

Asya Promosyon olarak reklam tanıtım sektöründe yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübelere dayanarak siz değerli müşterilerine birbirinden farklı zengin reklam tanıtım ürünlerini sizlere sunmaktadır. Asıl temel amacımız müşteri memnuniyetini esas alarak, pazarlama politikalarının yeniden değerlendirilmesi ile her geçen gün sektörde birçok başarılı çalışmaya imza atmak ve tüm dünyaya ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturmaktır. 

Tüm sunmuş olduğumuz reklam tanıtım ürünlerinde misyon ve vizyonlarımız kapsamında hareket ederek müşterilerimizden gelen talep ve istekler doğrultusunda sizlerin ihtiyaçlarına yönelik en iyi reklam ürünlerini maksimum verimli olacak şekilde dizayn ediyor en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Müşterilerimize satış öncesi ve sonrasında promosyon ürünlerinin sürekli çözüm ortağı olma yolunda ilerlemekteyiz.

Firmaların bireylerin ürün ve hizmetlerini en iyi şekilde yansıtacak, her kitleye hitap edebilecek ürünleri sizlere tanıtarak bir nevi promosyon danışmanı şirketi olmaktayız. 

Promosyon sektöründe geçmişten gelen sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeleri müşterilerimizin beklentileriyle birleştirerek marka değerinizi arttırmaya yönelik çalışmalar sunmaktayız.

Biz Sizi Arayalım ?